Catering.

Można śmiało powiedzieć, że temat jedzenia to nasz konik z dziada pradziada. Skracając nieco podróż po pokoleniowych tradycjach, nasz szef kuchni i siewca marki Belmondo Karol, sztuki kulinarnej, która później przerodziła sie w życiową pasję, uczył się od swojego taty Bogdana Kietlińskiego, uznanego szefa kuchnia oraz właściciela renomowanej sopockiej restauracji Familia Marco Polo.

Każda potrawa i danie wychodzące spod noża Karola i jego zespołu to isćie poetycka kompozycja. Tymsamym pojęcie catering w naszej definicji i wykonaniu to usługa na najwyższym restauracyjnym poziomie z wyczuwalnym akcentem rodzinnego ciepła.

Nasze bogate, kilkunastoletnie doświadczenie jednoznacznie potwierdza, że każda okoliczność jest wyjątkowa i zasługuje na równie wyjątkową oprawę.

Dlatego menu dopracujemy z uwzględnieniem charakteru spotkania, preferencji smakowych oraz szczególnych wskazań zamawiającego.

Zapewnimy kompleksową obsługę cateringową Twojego wydarzenia:

– KONFERENCJE/PRZERWY KAWOWE/WERNISAŻE

– PRZYJĘCIA I BANKIETY

– IMPREZY TEMATYCZNE

– IMPREZY FIRMOWE

– RESTAURACJA W TWOIM DOMU

WEGETARIANIZM / WEGANIZM / DIETY

Szeroka gama sprawdzonych i zróżnicowanych propozycji z naszego kulinarnego repertuaru z pewnością ułatwią Ci wybór dań odpowiednich dla Twojego wydarzenia. Dlatego z największą przyjemnością wspólnie z Tobą przygotujemy spersonalizowane menu uwzględniające wszelkie potrzeby Twoich gości i ich preferencji czy określonej diety.